All Markets Fund: + 1.2% apr. 2025

By 2 mei 2025All Markets Fund

Trump zorgde met zijn “Liberation Day” voor een inkt zwarte beurzen wereldwijd, waarbij Amerika nog harder werd geraakt dan de rest van de wereld, wat uiteindelijk niet zijn bedoeling was, want hij krabbelde (alweer) terug.
Maar onze modellen waren goed gepositioneerd in de markt, het fonds stond de hele maand in de plus, ondanks dat de beurzen met 10% tijdens de maand onderuit gingen.
De swingsystemen (handelsmodellen die aandelen kopen als ze laag staan en aandelen verkopen als ze relatief hoog staan) handelden volop en kregen prachtige kansen. Hierbij de deden de systemen die trade op de relatief kleinere aandelen (niet in de top 500 honderd) het weer beter dan de systemen op de SP500. Zo gingen we op 2 april short op Ralph Lauren Corp. tegen een prijs van $233, om 2 dagen later terug te kopen op $186.
Op de obligatiemarkt werd een klein verlies geleden, toen de obligaties onderuit gingen en de limieten werden geraakt.